Dane teleadresowe

PHU "SIM" Sp. z o.o.
58-500 Jelenia Góra
ul. K. Miarki 38

Godziny otwarcia:

  • pon. - czw: 06:00 - 18:00
  • piątek:       06:00 - 15:00
  • sobota:      06:00 - 12:00

Dostawy:
w godzinach 6:00 - 15:00
(w soboty do 10:00)
Inne godziny dostaw muszą być wcześniej uzgodnione!

 

PHU "SIM" Sp. z o.o. 58-500 Jelenia Góra ul. K.Miarki 38 


+48 75 7678116/9  

+48 608 332 999 

+48 600 950 467

sim@simhurt.pl

 Prezes Zarządu:

Marian Burzawa

+48 606 804 000

marian.burzawa@simhurt.pl

 Kupcy:


Stanisława Sobczak- wiceprezes

 

Aneta Prendota

 

+48 608 552 798

stanislawa.sobczak@simhurt.pl

+48 606 832 100

aneta.prendota@simhurt.pl

 Dział Handlowy:


telefon dz.handlowy:

DZIAŁ HANDLOWY:

 

 

Małgorzata Wsół- kierownik działu handlowego



Krystyna Poręba-  z-ca kierownika


Mrozik Aneta

Anna Soprych

 

 +48 795 103 321

 +48 606 837 300                             

 

+48 608 334 066

malgorzata.postek@simhurt.pl

 

 

handel@simhurt.pl

 

 Przedstawiciele handlowi:

 

Mariusz Baron

Rafał Chromicz 

 

 

+48 600 295 202

+48 608 552 785

 Koordynator
ds. rozwoju sieci Kropka:

Witold Mielniczek

+48 600 950 471

witold.mielniczek@simhurt.pl

 Przyjęcia dostaw:

Anna Kuczaj

Aneta Leminowska

Joanna Zielińska

dostawy@simhurt.pl

 Magazyn:


Grzegorz Jackiewicz- kierownik magazynu


Krzysztof Kachnikiewicz- kierownik zmiany

Dawid Olk- kierownik zmiany

 

+48 600 295 185 

 

+48 600 295 329 

+48 600 295 274

 Księgowość:

Violetta Wysoczańska

 

Renata Jaśkowska

 

+48 608 552 821

violetta.wysoczanska@simhurt.pl

renata.jaskowska@simhurt.pl

 Transport i Logistyka

 Mariusz Przybyszewski

 +48 600 295 175

mariusz.przybyszewski@simhurt.pl

 Dział Kadr:

Sylwia Prusakowska

 

sylwia.prusakowska@simhurt.pl

 Dział Techniczny:

Jan Wysoczański- członek zarządu

 +48 608 331 802

 jan.wysocznski@simhurt.pl